تبلیغات
دنا نیوز - تغییر همزمان سه معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد

:درباره وبلاگ

:آرشیو

:طبقه بندی

:نویسندگان

:آخرین پستها

آماروبلاگ

سه شنبه 4 مرداد 1390-11:28 ب.ظبا اقدام قاطع و درست استاندار جدید كهگیلویه و بویراحمد :سونامی تغییر مدیران استانی آغاز شد / عزل سه معاون استاندار در یك جلسه / مدیران خواب ندارند! / تعویض بازیكنان ادامه دارد چاپ فرستادن به ایمیل
 

 همانگونه كه  پیش بینی هم می شد با انتصاب استاندار جدید كهگیلویه و بویراحمد سیر تغییرات مدیریتی در این استان از مدیران ستادی استانداری شروع شده است.

مهندس اكبر نیكزاد استاندار استان در اولین عزل خود دستور به بركناری حجت السلام و المسلمین "راستگویی"مشاور روحانیت استاندار سابق داد و  در دومین دستور بركناری خود تصمیم می گرفت تا سه معاون "سیاسی و امنیتی ، پشتیبانی و برنامه ریزی " خود را یكجا عزل نماید تا نشان دهد سرمربی شجاعی در تغییر سه بازیكن كلیدی با هم است .. به قولی خواب در چشم نداشته و آسایش از خیال آنها رخت بربسته است!!

با اقدام قاطع و درست استاندار جدید كهگیلویه و بویراحمد :سونامی تغییر مدیران استانی آغاز شد / عزل سه معاون استاندار در یك جلسه / مدیران خواب ندارند! / تعویض بازیكنان ادامه دارد چاپ فرستادن به ایمیل

  پیش بینی هم می شد با انتصاب استاندار جدید كهگیلویه و بویراحمد سیر تغییرات مدیریتی در این استان از مدیران ستادی استانداری شروع شده است.

مهندس اكبر نیكزاد استاندار استان در اولین عزل خود دستور به بركناری حجت السلام و المسلمین "راستگویی"مشاور روحانیت استاندار سابق داد و  در دومین دستور بركناری خود تصمیم می گرفت تا سه معاون "سیاسی و امنیتی ، پشتیبانی و برنامه ریزی " خود را یكجا عزل نماید تا نشان دهد سرمربی شجاعی در تغییر سه بازیكن كلیدی با هم است .

نیكزاد در گفت و شنود اختصاصی با "عصردنا" تیم مدیریتی استان را همانند یك تیم فوتبال دانسته بود كه خود سرمربی این تیم است و هرجا كه صلاح دید بازیكنان را تغییر دهد این تغییر را با مشاوره دیگران انجام می دهد .

در این تغییر سه بازیكن تیم مدیریتی استان سرمربی نیكزاد تصمیم گرفته است تا بازیكنان "مطلبی در نقش هافبك سیاسی امنیتی استان ، نافیان هافبك برنامه ریزی و "سید عنایت اله رضوی"بازیكن هافبك پشتیبانی استانداری كهگیلویه و بویراحمد را تعویض و از بازیكن های تازه نفسی همچون " "مهندس رهنما" مدیركل فعلی استاندارد كهگیلویه و بویراحمد در نقش معاون سیاسی و امنیتی بجای مطلبی ، مهندس فرهاد باقرپور  مدیركل امور اقتصادی  استانداری در نقش معاون پشتیانی استانداری بجای رضوی و حیدری در نقش معاون برنامه ریزی بجای نافیان استفاده نماید .

از سه بازیكن تازه نفس رهنما و باقر پور  بومی استان و حیدری غیر بومی است كه نكته مثبت این تغییرات می تواند باشد .

برخی ها معتقدند استاندار باید با حوصله نسبت به تغییر این معاونت ها اقدام می كرد در حالیكه عده ای دیگر معتقدند كه استاندار باید چنین اقدام می كرد چرا كه معاونت های او می دانستند دیر یا  زود باید عوض شوند به همین خاطر انگیزه ای برای ادامه كار نداشتند .

شنیده ها حاكی از آن است كه سونامی تغییر مدیران ادامه خواهد داشت و در چند روز آینده شاهد تغییرات بیشتری در این زمینه خواهیم بود .

 برخی مدیران كهگیلویه و بویراحمدی كه به میزهایشان خیلی علاقمند بودند و هستند این روزها به هر دری می زنند تا به شكل نه شان مدیریتی خود را بلكه میز ریاست خود را به هر شكل ممكن حفظ نمایند . به قولی خواب در چشم نداشته و آسایش از خیال آنها رخت بربسته است!!
نظرات() 

تاریخ آخرین ویرایش:چهارشنبه 5 مرداد 1390 11:45 ب.ظ